Tai-chi jest pochodzącą z Chin sztuką walki, która wzmacnia i uelastycznia mięśnie, równocześnie jednak dodaje sił duchowych.

 

Wskazania: 
Stany skurczowe mięśni gładkich związane z chorobami dróg żółciowych: kamicą dróg żółciowych, zapaleniem pęcherzyka żółciowego.

Stany skurczowe mięśni gładkich dróg moczowych;  kamica nerkowa, zapalenie miedniczek nerkowych, zapalenie pęcherza moczowego, bolesne parcie na mocz.

 

Wspomagająco:
w stanach skurczowych mięśni gładkich przewodu pokarmowego: w chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, w stanach skurczowych wpustu i odźwiernika żołądka, zespole drażliwego jelita grubego, zaparciach spastycznych i wzdęciach jelit, w stanach skurczowych w obrębie dróg rodnych: bolesnym miesiączkowaniu, silnych bólach, poronieniu zagrażającym.
Dawkowanie i sposób podawania: 
Doustna dawka dobowa dla dorosłych wynosi 40 do 240 mg i należy ją podawać w 1 do 3 dawkach podzielonych. 
Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, ciężka niewydolność nerek i wątroby, ciężka niewydolność serca, porfiria, zaburzenia przewodnictwa przedsionkowo-komorowego (całkowity blok przedsionkowo-komorowy). 

Galospa 40 mg, tabletki. Skład: Jedna tabletka zawiera substancję czynną: Drotaweryny chlorowodorek 40 mg

 

Podmiot Odpowiedzialny
FChSP “GALENUS”
03-791 Warszawa ul. Hutnicza 8
Tel.: 022/679 22 15,
www.galenus.pl

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.